OUTFIT no.2 A149

28.9.17


Doufám, že se máte všichni krásně a nepadla na vás podzimní deprese. Už odjakživa jsem podzim milovala - můžete nosit nejpohodlnější oblečení co máte a perfektně tak splňujete neoficiální dresscode "cozy sweather weather". O barevném listí a blížícím se Halloweenu ani nemluvím.

Nejsem zrovna typ, který by nosil sukně. A ještě ke všemu denimové. Donedávna jsem říkala, jak NIKDY (:D) nebudu nosit denimovou sukni, že mi přijdou hrozný a prostě ne. No a vidíte, kam mě tlak módy dobrovolně zahnal. Od té doby už o žádném kusu oblečení neříkám, že ho NIKDY nebudu nosit. Jsem zvědavá, čím vším ještě sama sebe překvapím.

Největší láskou se ale stala moje nová kabelka od Paul's Boutique. Jak už jsem vám psala v minulém outfitovém článku - PB je anglická značka, která dělá nekožené kabelky, batohy a peněženky. Naprosto jsem si ji zamilovala. Věci mají fakt kvalitní. Za rok se vám nerozpadnou a tolik komplimentů na kabelku jsem ještě nedostala. Móda nemusí stát zvíře život! :)

Budu ráda, když mi pod článkem necháte vaše důvody, proč máte nebo nemáte rádi podzim a módu spojenou s ním.

Mějte se přenádherně

D x

jmenuje se Kung Lao


mikina / H&M
sukně / H&M
kabelka / Paul's Boutique / ZOOT - podobná 
(ve vínové úpravě píšou, že je to prává kůže v semišové úpravě, ale podle oficiálních stránek je to faux kůže)
boty / Dorothy Perkins / ZOOT
hodinky / Cluse / 24 Time
náramky / eMKa
náušnice / H&M - podobné


You Might Also Like

1 komentářů

  1. Kabelka je vážně nádherná! A ačkoliv celo-černé outfity většinou nemusím, tak tohle je moc pěkné.
    Já mám podzim moc ráda, miluju ty krásné barvy, ještě když svítí sluníčko to je paráda. Miluju jezdit na koni nejvíc právě na podzim, když jedeme krásně zbarveným lesem. O svetrech a čajích ani nemluvě. To je prostě ♥ Letos jsem však příchod podzimu moc vřele nenesla. Vrátila jsem se 9.9. z dovolené v Egyptě, kde jsem každé ráno chodila jen v podprsence a kraťáskách cvičit, přes den jsme ve 45°C vedru chodili po památkách a večer jsem se v pohodě jen v sukni a lehké halence vracela z "party" s kamarády...a najednou návrat do Čech. Pršelo, foukal studený vítr, všichni se tvářili znechuceně a otráveně. No byla jsem docela nešťastná a chtěla jsem se vrátit, teď hned! Naštěstí ani ne týden a letěly jsme s kamarádkou do Brightonu a Londýna a i když tam taky byla zima, svítilo sluníčko a hlavně se všichni usmívali a byli milý. Takže teď už jsem spokojená i s podzimem tady u nás. :D :)
    Andrea Mokrejšová

    OdpovědětVymazat