WHAT'S INSIDE MY CRUELTY FREE BAG

14.5.17


Říká se, že veganství lidi dost omezuje. Většina si ihned představí všechno to jídlo a pití, které my "nemůžeme" (nechceme) konzumovat, protože obsahuje nějaké živočišné složky. Upřímně v jídle mě veganství nijak neomezuje. Naopak jsem strašně moc spokojená. Na čem jsem se ale většinou shodla s ostatními je to, že veganství může být značeně omezující když jde o módu. Jak jsem již jednou zmiňovala, nejsem fashion blogger, ale móda mě obecně zajímá a mám jí ráda. Proto je pro mě dost frustrující, když třeba vidím nějaké krásné boty nebo kabelku, ale nemůžu (nechci) si je koupit, protože jsou vyrobené ze zvířecí kůže. Osobně stále vlastním ještě kožené věci z dob, kdy jsem veganem nebyla a nechám si je dokud budou sloužit. 

Dnes pro vás mám spíš takový odpočinkový článek, kde můžete nakouknout co nosím v kabelce. (Snad nejsem jediná, která tyto články a videa miluje :D) 
Otázka: Proč nás tak zajímá co mají ostatní holky v kabelkách?? :D 

Kabelky samozřejmě střídám. Někdy mám náladu na malé cross-body, někdy na neverfullku a někdy nemám dopustit na svůj batůžek. Kabelka na úvodní fotce je z jarní kolece Pull&Bear.


Bez čeho bych se rozhodně neobešla je peněženka. Mám v ní HODNĚ moc věcí. Tak moc, že si ji musím zhruba 1x za 14 dní celou vysypat, probrat a zase uspořádat. Tato peněženka je od značky Paul's Boutique ze ZOOTu. Nejlepší je, že ji v kabelce vždycky hned najdu, protože je tak skvěle barevná. Plus na jaro/léto je jak dělaná. Paul’s Boutique v roce 2015 zorganizoval soutěž, pro studenty umění a designu, aby navrhli svůj vlastní vzor pro kabelky a doplňky. Výhercem se stal student grafického designu FLY CHEN, který se specializuje na specifický POP art. Je vyrobená z polyuretanu tudíž je tato značka 100% cruelty free, ale také podporuje malé umělce a pomáhá jim více prorazit a zvidiltelnit se. A to je super.


Pravdou je, že mobil mám většinou buď v ruce a nebo v bundě. Když mám ale plné ruce a bundu nemám, tak ho najdete i v mém zavazadle. Vlastím iPhone 7 v rose gold barvě. Obal mám z Wooder


Samozřejmě mám s sebou vždy i svůj foťák. Dřív jsem si ho dost často zapomínala. Takže díky holky, že jste mi vždycky všechny fotky naposílaly :D Mimo jiné teď nově i já patřím do #olympusfamily a jsem nadšená. Mám Olympus Pen E-PL8 se základním kitovým objektivem 14-42mm a pevným 45mm. 


Sluneční brýle jsou pro mě základ. Kdo mě zná, tak ví, že jsem VELICE nesvá, když si je zapomenu. Pokud se tak stane, dokáže mi to opravdu zkazit náladu. Jsem totiž dost citlivá na světlo a ještě když řídím? Tak to je úplný konec. Brýle mám ze Zary a nekožneý obal pochází z Manga. 


V kabelce mám i věci jako klíče od domu/auta, papíry od auta (ano v kočičkovém pouzdru :D:D) malou roll-on voňavku, kapky do očí a malý organizátor na kreditní kartu/lítačku pro případy kdy jen potřebuji vyběhnout z auta. V kabelce nemám ráda nepořádek, proto se snažím mít vždy vše zorganizoavné a srované. 


V neposlední řadě tam najdete moji lékárničku první pomoci :D Ani nevíte kolikrát jsem sobě nebo někomu díky ní pomohla. Mám to v malém ručně vyráběném obalu, který jsem kdysi kupovala na trzích pro charitativní účely :) Osobně se vždy snažím co nejvíce věci vyřešit přírodní cestou a bez léků, ale někdy (obzvlášť když cestujete) to bez nich prostě nejde. V mém survival kit najdete tak nějak od všeho trochu. Něco na bolest, něco na nevolnost a žaludeční potíže, na chřipku, teplotu, náplasti, alkoholové ubrousky na desinfekci při poranění (:D:D), párátka a zubní nit a samozřejmě prostředky k dámské hygieně. #saveyoursister

Určitě mi pod článek napiště co v kabelce nosíte vy ostatní, jsem taky zvědavá! :D
Mějte se krásně

Ditta x

Za fotky děkuju Domče

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Okrem vecí, ktoré si už spomenula, v kabelke nosím ešte diár, pretože väčšinou všetko rýchlo zabudnem a nie som zvyknutá si to písať do mobilu, takže diár nesmie chýbať.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkne vecicky :) hlavně obal na bryle. No já mám v kabelce ještě jednu tašku když jdu nakoupit. Hadrovou. Kapesnicky. Krém na ruce. Diář. Vodu. Klice od práce. 2 propisky. Všechny kartičky do obchodu. Sluchátka k mobilu které jsem nikdy nepoužila a s brylema to mám úplně stejne. Většinou je mám na hlave. No a proto me stále boli zada. Protože moje kabelka ma moc kilo. Ale nosím jen jednu. Nebaví me střídat.

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek :) ta peněženka je boží! musím říct, že jsem se naprosto zamilovala do tvýho blogu (i youtube kanálu), jsi tak neskutečně sympatická a z každýho článku (nebo videa) úplně vyzařuje tvoje pozitivní energie! moc se těším na další články :)

  OdpovědětVymazat