SUPER RANDOM #2

24.5.17Ahoj! Tak nějak jsem si koncept super random oblíbila. Do jednoho článku vám můžu napresovat miš maš fotek a zážitků, co jsem za poslední měsíc/dva nashromáždila.
Přijde mi to jako hezký způsob, jak se s vámi podělit o části svého života.

Na začátku května slavilo moje milované Nemléko svoje 1. narozeniny v Kavárně co hledá jméno, kde jsem samozřejmě nemohla chybět. V rámci narozenin jste si mohli koupit limitované edice Nemléka jako třeba Láska (jahody s růží 😍) nebo Mák kakao.


Do Kavárny co hledá jméno, kromě nemléka přijelo také známé brněnské bistro Forky's a vzali s sebou jejich výborné burgery
Hned poté následovala další velká událost - Veggie náplavka. Letos trvala dva dny a to přes 31. dubna a první máj. Musím říct, že na to jak moc jsem se na náplavku těšila, mě to docela zklamalo. S Ondrou jsme byli i minulý rok a shodli jsme se, že loni se nám to líbilo mnohem víc. Přišlo mi, že tentokrát tam byli skoro jen samé restaurace a bistra, skoro žádné produkty. To mi na tom právě chybělo - možnost podívat se třeba na nějaké nové veganské značky - ať už kosmetické, fashion, doplňky apod. 

Pomalu, ale jistě se blížily moje narozeniny. Mimo jiné byl ten weekend jeden z prvních, a tak jsme se rozhodli, že pojedeme s Domčou, Baruš, Nikou, Danem a Lubou k Domče na chatu (kterou mají v Praze :D:D)  a zahájíme letošní první grilovačku.
Namíchali jsme si omůjbože skvělý drink - červené víno (mělo i label vegan!), prosecco a mražené ovoce. 10/10 Ditt doporučuje. Následující ráno jsme šli na přednarozeninový brunch do Herbivore (kde už byla i Brixi juch!), prošly jsme se s holkama na Petřín, zašly jsme na obědovečeři do mé oblíbené Pastvy a pak i s klukama do kina. 

foto by @dominika.po

 Dittě je 23! 
party outfit

děkuju všem za skvělou oslavu ❤ jste nej

brunch v Můj šálek kávy s Kubou a DomiTeď o weekednu jsem se vydala za Adélkou do Ostravy. Kdo mě sleduje už dlouho, tak ví, že Adél je moje spolužačka z vejšky. Minulé léto jsme spolu byly týden v New Yorku (vlogy zde) a pravidelně se navštěvujeme ❤ #pipuš
Do Ostravy je nejlepší jet vlakem. Tím, že vlakem normálně nejezdím, tak je to pro mě vždy hrozné dobrodružství :D:D. První den jsme se s Adél a Adamem (její boy) vydali na chatu, když bylo tak nádherně. V sobotu jsme zašli na menší procházku a odpoledne si to namířili zpět do Ostravy. Adam odjel a my měly konečně volno (sranda Áďo 😜😁). Večer jsme nemohly zakončit nijak jinak než na Stodo #přežilyjsme. 


když už nelítám Business tak aspoň ve vlaku si to můžu dovolit :D😍Aperol 😎A&A v klasice :D

na Ostravici mají i vegan menu! Hotel FreudDunBarOstrava je náhodou fakt hezká! ))
 Doufám, že jste si článek užili ❤ Mějte se krásně,

Ditta xYou Might Also Like

1 komentářů

  1. Super rubrika, baví mě a dává mi příjemný pocit, inspiraci.
    BTW jak si sehnala ten vegan sendvič z MS? Byla jsem tam párkrát a nikdy nic takového neměli :D

    OdpovědětVymazat