ŠUMAVA

30.5.17


V posledním květnovém weekendu jsme jeli s mým tátou oslavit jeho 60. narozeniny. Tuto oslavu jsme spojili s každoročním motorkářským srazem, který se koná na Antýglu, kam táta a celá jeho parta kamarádů/motorkářů jezdí už od roku 77. Ti z vás kteří to neví - můj táta žije už přes 20 let v USA a je to motorkář tělem i duší (kdybyste ho jen viděli :D), takže na podobné akce jsme s ním a se sourozenci jezdili už od plenek.

K motorkám mám velice blízko, i když jim teda absolutně nerozumím. Moje znalosti začínají obsahem motoru a počtem válců to u mě tak končí 😂 Na druhou stranu, když jsem schopna vychutnat si nějaké jídlo, i přes to, že neznám jeho přesnou recepturu a ingredience, tak proč by tomu také tak nemohlo být i u motorek, že?

Na sraz/narozeniny jsme jeli od pátku do neděle. Upřímně - nejvíc na celém výletu mě lákala ta příroda. Na Šumavě jsem nebyla strašně dlouho a nechápu proč. Opět jsem se absolutně zamilovala. Je až neuvěřitelné jak nádhernou přírodou se naše republika může pyšnit. Když tam jste, máte chuť jen celý den sedět na paloučku, psát básničky, fotit nebo malovat a k tomu jíst domácí (vegan) buchty s povidly. Tolik inspirace, klidu a krásy jsem vážně dlouho necítila.

Konec řečí, užijte si fotky. Snad na vás přenesou aspoň trochu té pohádkové atmosféry.

Mějte se krásně

Ditta x

❤ @ondras.k

BMW 1100 GS se sajdkárou, Sahara, Ural

brácha a nejlepší švagrová


a prý, že Yetti neexistuje


#happy


#nofilter

náš hlavní průvodce Honza ✌Lord of the Rings meets Harry


Honza nás dovedl k této chaloupce, ve které už přes 60 let žije jeden pán, který odešel z Prahy.
Maluje obrazy, vyřezává do dřeva a napsal několik knih o Šumavě.kozel Hugo

#KdeJsouVydry?

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Já Šumavu miluju! Byla jsem tam sice jen jednou, ale za to snad 10 kouzelných dní, a určitě vím, že musím zpátky! Tehdy jsme si s kamarádkou po maturitě udělaly tento výlet a prochodily jsme tam i kousek rakouských lesů :) Každé ráno si chodily pro lesní bobule ke snídani s pejskama, přes den cvičily jógu a shrabovaly seno, večer otrhávaly kopr při zapadajícím slunci. Ach. Taková nostalgie, děkuju ti za připomenutí těchto chvil.

    OdpovědětVymazat
  2. To jsou krááásné fotky, já jsem dneska na tévém blogu poprvé a jako kde jsem byla doteď? :D :)
    Ejnets in Lisboa

    OdpovědětVymazat