(S)INK IT IN!

30.4.17


"Ježiš tohle musíme jednou udělat, platí? :D:D" takhle nějak zněla SMSka kterou to všechno začalo. Zhruba před rokem jsem Domče poslala odkaz na video, kde si dva lidé nechají vytetovat něco, co jim vybere ten druhý, aniž by věděli, co a kde budou mít. Dozví se to až bude vše hotovo. Takže osud vašeho těla (a tak trochu i vás :D) je v rukou toho druhého. Musíte se na něj 100% spolehnout. No a my jsme si řekly, že je to přeci skvělý nápad. No a teď jsme tady. Každá máme tetování, které nám spolu s místem vybrala ta druhá.
Rozhodly jsme se, že si to dáme jako dárek k Vánocům (2016 :D), ale tím, že jsme hledaly nějakého dobrého tatéra se nám to trošku protáhlo. Řekly jsme si, že když už tam tedy budem, necháme si vytetovat ještě malé matching avocado tattoo. Mimo jiné jsme se ještě dohodly na tom, že to NIKOMU neřekneme. A to byl fakt oříšek. Nemáte se s kým poradit. Co když vyberu špatně? Co když se jí to nebude líbit?! V tom je právě ta krása a panika zároveň #adrenalin. Řikám vám, takový bušení srdce jsem nezažila fakt dlouho. Nevím jestli jsem se víc těšila na svoje tetování nebo na Domčino.

Jako první šla na řadu Domi. Nedohadovaly jsme se, která z nás půjde první na řadu, chtěly jsme to nechat osudu. Dan (náš tatér) si vybral ji. Ještě jsme trošku doladili detaily a šlo se na to. Od začátku jsem měla jasno, že chci, aby to měla na tricepsu levé ruky. Je blíž srdci. 
Celá atmosféra v tetovacím studiu byla strašně příjemná a určitě jsem tam nebyla naposledy. Studio Ariink patří šikovnému Danielovi a pomáhá mu tam jeho slečna Terry. Hned se cítíte jako mezi kamarády, což je podle mě u tetování hrozně důležité. 
Domča si lehla na křeslo, já byla ŠÍLENĚ nervózní a nadšená zároveň. Mapa vypadala tak skvělě, že bych si jí snad nechala vytetovat taky :D Po pěti tazích prý Domča vzdala hádání, co to tak může být. Dan byl jako blesk, takže za cca 20 min bylo hotovo. Mapa včetně puntíků (které jsme nakonec zvolili růžové) dopadla úžasně. Posoudit můžete sami. 
Když Dan vzal do ruky holítko (vždy se musí tetovat na čistou nechlupatou :D část) a začal mi holit stejné místo, které jsem vybrala Domče, začala jsem se smát. To fakt není možný. My si vybereme i stený místo?? #bff
Moje tetování bylo hotové tak za 5 minut. Ten moment, kdy jsem se podívala do zrcadla si budu pamatovat navždy. Byla jsem nadšená.
"Domi copak?" :D:D:D:D:D


Význam tetování Domči:
Myslím, že mapa světa je sama o sobě dost jasná. Domi miluje cestování a párkrát se i zmínila o tom, že by toto tetování chtěla. Tak jsem přemýšlela a přemýšlela, jak bych to udělala, aby bylo jedinečné a něčím fakt zajímavé. Nemám moc ráda tetování bez významu (pokud nejde o umění). Ale to je samozřejmě na každém, co se mu líbí a co má rád. V jednu chvíli jsem i uvažovala nad tím, že bych jí nechala vytetovat něco jiného. No, řeknu vám, taková odpovědnost za někoho jiného, to je docela o nervy :D. Jednou v noci, když už jste v takovém tom stavu, kdy ještě nespíte, ale už skoro ano, mě to z čista jasna napadlo. Jako blesk. Mapa světa, ale INTERAKTIVNÍ. Místa, na kterých už byla, budou označené červeným puntíkem, který má představovat připínáček. Vždycky když bude na novém místě, měla by si tam nechat připínáček dodělat. Proto, aby měla na každé to dané místo speciální vzpomínku včetně různých tetovacích salónů :D Mimo jiné důvod, proč jsem zvolila mapu světa byl ten, že cestování nás vlastně dalo dohromady. Je to něco, co nás spojuje. Každý rok spolu jedeme na nějaké nové místo. A když bude někde beze mě, aspoň mě bude mít pořád s sebou formou mapičky :D

Význam mého tetování:
Je to vlna, která má D na konci. Domi jí kresila sama, o to víc je pro mě special. Vlna má představovat cestování, které obě tak milujeme a jak už jsem říkala, spojilo nás. Vlna je to prý také proto, že jsem se Domči do života vlila jako vlna a přinesla jí nový směr, smysl, novou životní - vlnu. Když má někdo špatnou náladu, smyju ji pryč. Miluji moře. Tím mě úplně dojala. Je krásně minimalistické, přesně jak to mám ráda. Plus to D na konci. ❤Domču tetování bolelo, mně skoro vůbec, ale já mám obecně docela vysoký práh bolesti. Jen co jsme vyšly, nemohly jsme se přestat usmívat. My to vážně udělaly. A to avokádo? Nemůžu se na něj přestat dívat. Nebojte, není to "jen" avokádo, má to i význam.

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat Danovi za super dvě nový kérky. Domče za to, že Tě mám a za to, že jsi do toho šla se mnou. I love you.
Jo a taky mámě, že ani moc nekřičela a řekla na to, že stejně žijeme v matrixu.

Mějte se krásně

Ditta x

You Might Also Like

11 komentářů

 1. Úplne úžasne❤️ Obe tetovania sú krásne a ten napad je skvelý😍Fakt bomba!💯

  OdpovědětVymazat
 2. fuuha to museli byť nervy :D neviem síce či by som niekomu dokázala tak dôverovať,ale musím povedať,že obidve ste zvolili úplne krásne tetovania. :)


  http://wanderluststhoughts.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Woow, obě jste si vymyslely skvělé tetování :)
  Já taky moc nemusím tetování, které nemají význam nebo se k nim neváže nějaký příběh a vy je máte obě krásně opodstatněné:)

  OdpovědětVymazat
 4. Je to naprosto boží <3
  Nejsem zastánce toho, aby tetování měla vždy význam, ovšem když je, je to tím zajímavější, a toto mě dostalo. Je to pro vás jako stvořené, a to můžeme vlastně my jako ''sledovatelé'' říct jen z hlediska Vašich příběhů, co ventilujete i nám k obrazu svému. Zajímavý a originální příběh k přátelskému tetování, tak to má být :)
  Dnes už každý může důvěřovat málokomu a jsem ráda, že se to Vám povedlo!

  OdpovědětVymazat
 5. Wow, Ditto, toto je skvelé! Popravde, mala by som strach takto vybrať pre niekoho tetovanie a dať si vytetovať niečo čo neviem čo je :) :) Ale asi s kamarátkou, ktorú dobre poznám by som to riskla. Tá mapa sa mi veľmi páči, tiež som nad niečím podobným premýšľala. A to tvoje tetovanie je naozaj originálne. :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat